رئیس دانشگاه آزاداسلامی شیراز
 


دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در راستای تحقق معنویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی و نسبت به ایجاد انگیزه در دانشجویان جهت ایجاد فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی که منجر به حمایت از کار و سرمایه ایرانی می شود و تلاش خواهد نمود.

انقلاب اسلامی در تمام زمینه ها سبب تحولی عظیم در جامعه ایران اسلامی گردید ازجمله با توجه به آمار بالای داوطلبان ورود به دانشگاه ها و کمبود مراکز دانشگاهی در کشور، اندیشه تاسیس دانشگاهی با رویکرد اسلامی در ذهن مسوولین نظام مشخص شد که این اندیشه با حمایت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به عنوان دانشگاه آزاد اسلامی ظهور پیدا کرد.

دانشگاه آزاد شجره طیبه انقلاب که نتیجه آن درخت تنومندی که در امر آموزش و پرورش و فرهنگ جامعه نقش بسزایی داشته و دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با 000/18 دانشجو که از مقطع کارشناسی تا دکتری را در دارد و 350 نفر هیأت علمی تمام وقت و 330 نفر پرسنل که با تلاش شبانه روزی در جهت رشد و تعالی واحد تلاش می نمایند و چشم انداز واحد در آینده، افزایش کیفی آموزش در مقطع کارشناسی، افزایش کمی و کیفی تحصیلات تکمیلی، رشد و توسعه امر پژوهش در جهت درآمدزایی، گسترش مراکز رشد و آزمایشگاه و کارگاههای تحقیقاتی توسعه و بالندگی فرهنگی و ایجاد محیطی سرشار از همدلی، صمیمیت، کار و تلاش به منظور اینکه واحدشیراز در تمامی زمینه ها از بهترین ها باشد. انشاءاله